Paravan Blog Nedir?

Paravan Blog Nedir?

Paravan blog aslında ücretsiz blog kurma servisleriyle oluşturduğumuz bir backlink ağıdır diyebeliriz. Gelelim paravan blogları nasıl oluşturduğumuza ve nelere dikkat etmemiz gerektiğine.

 

Öncelikle siteadı .com diye bir web site sahibiyseniz paravan bloglarınız;

siteadı .blogspot .com
siteadı .tumblr .com
siteadı .wordpress .com
siteadı .blogcu .com
siteadı .blogned .com
gibi maddelerde belirttiğim şekilde olmalıdır. Bu servisler sizin için örnek olsun,kendiniz de araştırarak daha çok güvenilir servis bulabilirsiniz.

 

Kurduğunuz paravan bloglara kopyala+yapıştır yapmadan özgün içerik giriniz. Paravan blogları belli bir seviyeye getirdiğimiz zaman kendi sitemizdeki yazıları girelim. İki sitenin de içerikleri aynı olacak fakat ilk paylaştığınız kendi öz siteniz bu işten daha fazla kar edecek.Paravan bloglarda paylaştığınız içeriklerin sonuna kaynak olarak kendi site adresinizi verirseniz sizin için daha karlı bir iş olur.

Bu bilindik ve güvenilir sistem sayesinde sitenize backlink almış olup arama motorlarında daha iyi bir seviyeye gelmesini sağlayabilirsiniz.Bir çok SEO firması sitelerinde bu sistem hakkında yazılar yazmış bulunmakta.

Yorum Yap

0 Yorum yapan
Seo Başarısını Etkileyen 7 Etken – 2020

2020 yılına neredeyse girdik sayılır. Peki bu sene SEO başarısını neler etkileyecek? Gelin beraber bakalım. Seo Başarısının Anahtarları İçerikler Da...