Youtube Video İndir

İndirmede sorun yaşarsanız 30 saniye kadar bekledikten sonra tekrar deneme yapınız.

Youtube video indirme sitemizde , kullanıcılarımıza FLV, MP4, 3GP ve pek çok uzantıda hizmeti sunmaktayız. Sitemiz ; kullanıcılarımızın Youtube videoları ‘nı hızlı, sorunsuz, ücretsiz bir şekilde bilgisayarlarına, telefonlarına indirmeleri için özel olarak hazırlanmıştır. Beğendiğiniz, indirmek istediğiniz videoların linkini üst kısımda ki arama kutusuna yazıp , kolaylıkla indirebilirsiniz. Kaliteli olduğu için MP4 uzantılı videoları indirmenizi öneririz.

Medgen olarak sizlere her zaman çok kaliteli ve yüksek çözünürlükte videolar indirme garantisi sunuyoruz. Telefona video indirmek için Medgen tarafından geliştirilen bu video indirme aracını kullanabilirsiniz. İnternet paketinizi çok daha fazla tüketmeden bu aracı kullanmanız internet kotanızın hemen bitmesinin önüne geçecektir. Tamamen güvenli olarak kullanabileceğiniz bu araca istediğiniz her ortamdan ulaşabilirsiniz. Televizyon, mobil akıllı telefonlar, tablet ya da bilgisayarınızdan sorunsuz bir şekilde erişim sağlayarak kaliteli videoları Youtube üzerinden cihazınıza download edebilirsiniz.

Youtube üzerinden ülkeniz ya da yaşınız gereği erişim sağlayamadığınız +18 video indirme işlemlerini de bu araç sayesinde rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ücretsiz ve Reklamsız Video İndirme

İstediğiniz kalitede ve çözünürlükte reklamsız bir şekilde video indirebilirsiniz. İndireceğiniz videolar her hangi bir video dönüştürücü ye ihtiyaç duymadan her ortamda ve cihazda desteklenir.

Programsız Video İndirme Aracı

Video indirme aracını kullanırken ya da indirme işlemini tamamladıktan sonra her hangi bir şekilde program kullanmanıza gerek kalmaz. İndireceğiniz tüm videolar her ortamda ve cihazda çalışacaktır. Sitemizde bulunan indirme aracı tamamen ücretsizdir. Cihazınıza yükleyeceğiniz videolar tamamen şifresiz ya da reklamsız olarak sizlere ulaşacaktır. Telefonunuza video yükleme aracı ile indireceğiniz videolar cihazınıza herhangi bir zarar vermez. Youtube üzerinde bulduğunuz film ve dizileri bu araç ile kolaylıkla indirebilirsiniz.

Youtube Mp3 İndirme Sitesi

Youtube üzerinden reklamsız ve kolay bir şekilde video indirebileceğiniz gibi mp3 ve müzik indirmeniz oldukça kolaydır. Sistem üzerinden aynı video indirme özelliğini kullanarak mp3 e indirebilirsiniz. Ses kalitesinde herhangi bir bozukluk olmadan en yüksek kalitede müzikleri telefonunuza indirebilirsiniz.

Mp3 indirme siteleri son zamanlarda oldukça azalmış durumda, bunun belli başlı sebepleri vardır. Ancak asıl sebebi kullanıcıların çok fazla bu tarz sitelere rağbet göstermemesinden kaynaklanmaktadır. Son zamanlarda internet kullanımının giderek yaygınlaşması ve ucuz kotalar sebebiyle insanlar telefonlarının ya da bilgisayarlarının disklerini mp3 indirerek doldurmak istememektedir.

Telefona Mp3 Nasıl İndirilir?

Telefonunuza mp3 indirmek için GooglePlay’den AppStore’dan ya da mp3 indirme sitelerinden mp3 indirebilirsiniz. Ancak indirme sayfamızdan da mp3 indirebilirsiniz. Yapmanız gereken oldukça basit. Aşağıdaki adımları uygulayarak kolayca mp3 ya da video indirebilirsiniz.

1- Youtube üzerinden beğendiğiniz ya da indirmek istediğiniz video linkini kopyalayın.

2- Sitemize gelerek yukarıda bulanan video linki indirme alanına Youtube üzerinden kopyaladığınız linki yapıştırın.

3- İndir butonuna bastıktan sonra videonun hazırlanması için çok kısa bir süre bekleyin.

4- Video hazırlandıktan sonra;

4.1- Bilgisayar ile giriş yapmış kullanıcılar için, karşınıza çıkacak olan video kalitelerine sağ tıklayarak bağlantıyı farklı kaydet seçeneğini seçmelisiniz.

4.2-Mobil giriş yapmış ve telefonunuza video indirmek istiyorsanız yukarıdaki 3 maddeyi uygulayın. karşınıza çıkan video kalitelerinden istediğinizi seçerek üzerine parmağınızla 3 saniye boyuna basılı tutun. Karşınıza bir seçenek ekranı açılacaktır. Bu ekranda bağlantıyı farklı kaydet yazısını göreceksiniz. Bağlantıyı farklı kaydet diyerek indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Yaşayacağınız sorunlar için lütfen bizi bilgilendirin.