Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kampanyaları sürekli aktif olarak güncellenen içeriklerden oluşur. Çoğu turkcell müşterişi hediye internet ister çünkü insanlar ücretsiz şeyleri severler internet gibi. Bizde turkcell kullanıcıları için bulabildiğimiz ve test ettiğimiz bedava internet kampanyalarından bahsedeceğiz.

Turkcell Hediye İnternet

Turkcell hediye internet kazanmak için bazen turkcellin uygulamaları olan bip, yaani, dijital operatör gibi uygulamalara giriş yapmamız gerekir bazende kısa sms göndererek ücretsiz internet kazanabiliriz.

                           

Turkcell Goller Cepte ile Bedava İnternet Kazanma

Evet arkadaşlar turkcell’in goller cepte uygulaması ile herhangi bir maça katılım sağlarsanız hediye internet için o maçta kaç adet gol olursa gol çarpı 100 mb internet hediye veriyor. Sanırsam bunu haftada 5 kere yapabiliyorsunuz. Ayrıca goller cepte uygulamasına arkadaşınızı davet ederseniz hem ona hem size 500 mb internet hediye veriyor.

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet

Turcell’in bir diğer uygulaması olan bip ile sürpriz nokta yaparak hediye internet, dakika, sms ve diğer şeylerden kazanabilirsiniz. Peki sürpriz nokta nasıl yapılır diyorsanız şöyle anlatıyım, bipi açıp sürpriz noktayı açın daha sonra konumuzu ve internetiniz de açık olsun ve orda gördüğünüz konumlara gidin hediyeyi ala tıklayın işte bu kadar.

Yorum Yap Hediye Kazan

Yorum yapanlar arasından seçeceğimiz bir kaç kişiye hediyeler dağıtacağız bu hediyeler arasında internette var tabikide. Yorum yaparken doğru mail adresinizi yazmayı unutmayın. Diğer operatörlerin bedava internet kampanyaları buradan ulaşabilirsiniz.

 

Kaynak: komikli.net

Yorum Yap
0 Yorum yapan