Trendyol’a Girmiyor, Giremiyorum – Trendyola Nasıl Girerim? (Bir Hata Oluştu)

Trendyol’a Girmiyor, Giremiyorum – Trendyola Nasıl Girerim? (Bir Hata Oluştu)

Trendyol sitesine 9-10-11 Kasım tarihlerinde yapılan büyük indirim sebebi ile erişim neredeyse tamamen kesilmiş durumda. Peki erişime kapalı olan trendyol sitesine nasıl girilir? Sizlere trendyol sitesine giriş yapmak hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

 

Bu siteye ulaşılamıyor!

 

Yazımızı tamamen okumadan trendyol sitesine girmeyi denemeyin. Öyle ki girmeyen sitelere tekrar ve tekrar giriş yapmaya çalışmak ip adresinizin trendyol tarafından banlanmasına sebep olacaktır. Sizi spam ve saldırı yapmaya çalışan bir makine olarak algılayacaktır. Bu yüzden siteye erişiminizi oldukça uzun bir süre engelleyecektir.

 

Trendyol’a Girmek İstiyorysanız Sakin Olmalısınız

Her zaman erişime açık olan bir site ya da alış veriş markası erişime kapalı bir durumdaysa bunun genellikle 2 sebebi vardır. Bunlardan bir tanesi siteye bakım yapılıyor olmasıdır. Bir diğer sebep ise kullanıcı yoğunluğudur.

Kullanıcı yoğunluğu olduğu dönemlerde bir çok büyük web sitesi ve alış veriş e-ticaret siteleri erişimi oldukça yavaşlıyor, ya da tamamen erişim dışı kalabiliyor. Bunun sebebi aniden artan talep sonucunda sitenin çok büyük yük karşısında çaresiz kalmasıdır.

Trendyol.com sitesinde yaşanan sorunda tam olarak budur. Büyük indirimlerin yapıldığı 9-10-11 Kasım tarihlerinde trendyol’a erişim neredeyse imkansız olabiliyor. Alış veriş yapmak isteyen ve büyük indirimden faydalanmak isteyen bir çok kişi Trendyol’nasıl girerim sorunusu arıyor.

Yorum Yap
7 Yorum yapan
user-avatar

Sifariş yapamıyorim...daima hata pluştu yazıyo

user-avatar

Siteye giriş yapamıyorum devamlı hata oluştu yazısı çıkıyor

user-avatar

Lutfen bir.cozum bukun uzun suredir trndyola giremiyorum

user-avatar

Giriş yapmıyorum 😡

user-avatar

Siteye giriş yapamiyorum

user-avatar

Siteye giriş yapamıyorum bilgilerimi görüntüleyemiyorum acil dönüş lütfen

user-avatar

Siteye giremiyorum