Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Spor ayakkabı temizlemek oldukça zordur diğer ayakkabılara benzemez sizler için spor ayakkabıların pratik olarak spor ayakkabı temizliği konusunda bilgiler vereceğiz.

Spor ayakkabı temizliği için önerilen en iyi yöntemlerden birisi diş macunu ile ayakkabı temizliğidir. Diş macunu ile ayakkabı temizliği yapılması için 1 adet diş macunu ve diş fırçası markası önemli değil ve bir adette nemli bez gerekmektedir.Diş macununu sıkın ve ayakkabınızın bez bölümü yan lastik kısımlarına diş fırçası ile sürmeye başlayın ve daha sonra 5 dk sonra nemli bez ile silmeye başlayın sonra kuruması için 10 dk bekleyin ve ayakkabılarınız ilk günkü gibi tertemiz olacaktır.

Spor ayakkabı temizliği için ayakkabı bağlarının da temizliği önemlidir bir kab içine saf su koyalım ve ayakkabı bağlarını suyun içine atalım biraz diş macunu suyun içine sıkalım 5 dk sonra karıştırıp alalım ve ilk günkü gibi olsun bu kadar basit arkadaşlar diğer bir spor ayakkabı temizlik yöntemi ise nike spor ayakkabı temizliği için ya da siyah spor ayakkabı temizliği için kullandığımız yöntem kenar kısımları plastikleri silgi ile silerek temizlemektir. Spor ayakkabı temizliği konusunda sizlere pratik bilgiler vermeye çalıştık mutlaka uygulamanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan