Pudra Nelere İyi Gelir?

Pudra Nelere İyi Gelir?

Pudra sadece bebeklerin üzerinde değil günlük hayatımızda da bir çok alanda önemli faktör oynamaktadır. Bebek pudrası ile bir çok işimiz kolaylaştırabiliriz.

Pudranın Yararları

Bebek Pudrası Sivilceler

Bebek pudrası sivilce oluşumunu engellemekte de önemli derecede etki etmektedir. Pudranın içerisine limon suyu damlatarak yapmış olduğunuz karışımı sivilceli bölgeye sürmeniz sivilceleri kurutmakta önemli rol oynamaktadır.

Bebek Pudrası ile Ayak Kokusu

vuran ayakkabılar veya uzun süre ayağınızda kalan ayakkabılar yüzünden oluşan ayak kokularına bebek pudrası yardımı ile önleyebilirsiniz. Bebek pudrasını ayakkabınıza dökmeniz ile hem kokuyu önleyebilir hem de vurmayı engellemiş olursunuz.

Pudra Terlemeyi Önler

Koltuk altı kokularını önlemek için deodorant kullanmak yerine en doğal yol ile koltuk altınıza pudra sürerek hem terlemeyi hemde oluşacak olan ter kokusunu önleyebilirsiniz.

Yağlı Saçlara Bebek Pudrası

Saçlarınızı yıkamaya vaktiniz olmadığı zamanlarda pudra ile yağlı olan saçların görünümünü yağsız bir şekilde gösterebilirsiniz. Bebek pudrasını saç diplerinize sürerek yağsız bir görüntü elde edebilirsiniz.

Pudra İle Kirpikler

Göz makyajınızı yaparken rimel sürmeden önce pudra sürmeniz ve üzerine rimel sürmeniz durumunda kirpikleriniz daha dolgun ve uzun gözükecektir.

Bebek Pudrası İle Ağda

Bebek pudrası ile ağda yapmak bayanlar için hem kolaylık hemde sızıyı dindirir. Ağdadan sonra pudra sürmeniz sızıyı hafifletir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan