Organizatör Furkan Bedir ‘’2021 Yılı Hazırlıklarımız Başladı’’ dedi!

Organizatör Furkan Bedir ‘’2021 Yılı Hazırlıklarımız Başladı’’ dedi!

Antalya merkezli Batu Production & Organizasyon firması sahibi Furkan Bedir yapmış olduğu açıklamada 2020 yılı organizasyon hazırlıklarının başladığını dile getirdi.

Daha öncede yapmış olduğu açıklamalar ile Organizasyon sektörünün geleceği ve pandemi süreci hakkında detaylı bilgiler veren Furkan Bedir ‘’Düğünler bu sene 2021 yılına ertelendi. Bizlerde firma olarak 2021 yılı çalışmalarımıza erken başlama kararı aldık. Pandemi süreci tüm şirketleri olduğu gibi kendi şirketimizi de fazlasıyla etkilemiş durumda bizlerde bu yüzden 2020 yılını fırsata çevirmek adına 2021 yılı hazırlıklarımıza erken başladık’’ dedi.

Normalde senede ortalama firma olarak 70-80 düğün yaptıklarını belirten başarılı organizatör pandemi sürecinde bu sayının 10 hanenin altına düştüğünü dile getirdi.

Pandemi sürecini en hasarsız biçimde atlatmaya çalıştıklarına değinen başarılı organizatör ‘’Pandemi süreci bizi olduğu gibi Antalya ve ülke genelinde birçok organizasyon şirketini derinden etkiledi. Devlet destekleri ile ayakta kalmaya çalışan bir sürü organizasyon şirketi var. Bizde bunlardan bir tanesiyiz. Devletimiz bu süreç içerisinde her zaman iş verenin yanında olmaya çalıştı ve olmaya çalışıyor. 2021 yılı için daha iyimser bir tablo bekliyoruz’’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

Batu Production & Organizasyon olarak sadece düğün alanında değil Fuar, Kongre, Konser vb. bir çok alanda faaliyet gösterdiklerine değinen Bedir, ‘’Sadece düğünler değil fuar, kongre, konser gibi aktiviteler de bu sene minimum rakamlara düştü veya pandemiden dolayı gelecek seneye ertelendi. 2020 yılını fırsat bilerek, 2021 için erken hazırlık sürecini başlattık’’ diye konuştu.

Yorum Yap
0 Yorum yapan