Oppo Türkiye Destek Platformu

Oppo Türkiye Destek Platformu

Oppo, Çin menşeili bir teknoloji yapımcısı ve ikimiz de bu marka amacıyla oluşturulmuş bir aileyiz. Ağırlıklı olarak marka ile ilgili olsa da Oppo Forum ailesi olarak her kategoride varlığımızı sürdürüyoruz. Modeller bazısına gore canavar bazısına gore efsaneleşmiş fakat büyük oranda fazlaca iyi ve fazlaca beğeniliyor. Son vakitlerde sıkça adı ile karşılaştığımız Oppo Türkiye amacıyla resmen bir devrim durumunda oldu ve hızlıca daha da geniş kesime ulaşıyor. Oppo severlerin topluluğu olan forumumuzda yer alabilmek amacıyla sabırsızlandığınızı hisseder gibiyim.

Oppo Nedir?

Çin’de BBK Tüm ortaklık’in bir markası olan Oppo, vatanımızda satışa başlayalı aşağı yukarı 2 yıl oldu fakat 2004’te kurulmuş olan bu marka Çin’de cep telefonu sektöründe önder konumunda.. Oppo Türkiye’de Sıla’dan sonrasında Coşkun Aral ile yapmış olduğu reklam anlaşmasıyla gündeme geldi ve uzun solukta gündemde olacağı görünüyor. Biz ise Türkiye’de marka fanatiklerinin olmazsa olmaz adresi olmayı hedefleyerek yola koyulduk ve Oppo Forum ailesi olarak güzel bir bölge yaratmak suretiyle güvenli adımlarla ilerliyoruz. Esasında biz yalnızca bir site değil, bu markanın büyük fanatikleri, hem de hayranlar topluluğuyuz ve aramıza katılacak kişileri sabırsızlıkla bekliyoruz. Eğer sen de bu marka mükemmel diyorsan, buyur gel aramıza katıl. Oppo modellerinde kameranın kalitesi, bataryanın ömrü ve rahat kullanım ile son aşama yüksek performans gösteriyor.

Oppo Türkiye Reklamları

Oppo Türkiye reklamları ile çığır açtı. İnsanlarda merak uyandıran bir çok reklamı var ve eğer internette gezinirken karşınıza Oppo reklamı çıktıysa, tıklamış olma ihtimaliniz birazcık yüksek. Eğer bu markaya alakanız var ise ya da bir modelini kullanmaktaysanız her türlü paylaşım ve destek amacıyla uğramanız ihtiyaç duyulan adres biziz: https://www.oppotr.com Aslına bakarsanız bizi ziyaret ettiğinizde Oppo marka adının her yerde geçtiğini görmüş olacaksınız, hem de boğulacaksınız diyelim. Oppo Türkiye ailesi diye adlandırıyoruz kendimizi ve aile fertlerimiz her geride bıraktığımız gün daha da artıyor.

Yorum Yap
0 Yorum yapan