Negatif Enerji Yüklüyseniz Bunları Yapın

Negatif Enerji Yüklüyseniz Bunları Yapın

Bazen negatif enerji yüklü oluruz ve bu sağlığımızı ve ruhumuzu olumsuz yönde etkilemeye yeter. Öyle ki günlük yaşantımızı bile olumsuz etkileyerek bizi daha dibe iter. Negatif yüklü olmak belirli dönemlerde herkesin başına gelebilecek bir ruhsal bozukluktur, negatif enerjinin önlenmesi kişinin elinde olduğuna inanılsa da buzdolabımızda bulunan birkaç yiyecek malzemesi ile negatif enerjiyi hem ruhumuzdan hem çevremizden kovalamak mümkün. Nasıl mı?

Negatif enerjiyi yok etmek için yapılması gerekenler

Yeşil limonu evinizin belirli köşelerine yerleştirin ve birkaç zaman sonra bu limonların hiç olmadığı şekilde siyah renge büründüklerini göreceksiniz. Buda evinizin içindeki kötü enerjiyi topladığı anlamına gelir.
İş yerinde negatif enerji hissi içindeyseniz yeşil limonu masanızın bir köşesine koyun bu sayede burnunuza ilişecek olan o yeşil limon kokusu sizi ferahlatmaya ve enerjinizi pozitif etmeye yarayacaktır.
Evinize veya ofisinize sıkmak için kokulu sprey arıyorsanız. 1 bardak suyun içine yarım limon sıkın ve onu sprey olarak kullandığınızda ortaya yayılan o limon kokusu ortamı pozitif enerjiye dönüştürecek ve kokuyu soluyan herkesi rahatlatacaktır.
Uyumadan önce ferah ferah uyumak ve rahat rahat nefes almak istiyorsanız bir limonu 4’e bölün ve üzerine kaya tuzu dökün. Bu sayede uyurken nefesiniz açık rahat bir uykuya dalacaksınız.

Yorum Yap
0 Yorum yapan