n11’e Giremiyorum – n11 Sitesine Nasıl Girilir? (Çözüldü: Girmiyor Sorunu)

n11’e Giremiyorum – n11 Sitesine Nasıl Girilir? (Çözüldü: Girmiyor Sorunu)

11 Kasım saat 23.00 saatinde başlayacak olan büyük n11 kampanyaları sebebi ile sitye erişim neredeyse kapanmış durumda. İnsanların akın ettikleri n11’e girmek oldukça zor olmaya başladı. Bazı kullanıcılar tamamen erişimi kaybettiklerini bazıları ise sepete ürün ekle yemedikleri şikayetçi. Erişim sorununu düzeltmek için yapılması gerekenler aslında oldukça basit.

 

N11 Sitesine Girmek için Yapılması Gerekenler

n11 sitesine giriş yapmak için öncelikle sakin olmanız gerekmektedir. Acele ederek sistem tarafındaki yükü iyice artırmış olursunuz. Bu sonucunda ip adresiniz n11.com sitesi tarafından engellenir ve 24 saat boyunca erişim alamazsınız. Bu sebeple n11 sitesine giriş yapmak için çok fazla ısrarlı davranmamalısınız.

 

Akşam 11.00 da başlayacak olan büyük indirimlerden yararlanmak için çok fazla bir zamanınız olmadığını düşüne bilirsiniz ancak indirimler 24 saat boyunca devam edecektir. Bu yüzden erkenden ürün seçimi yapıp sipariş ettiğinizde daha sonradan indirime girecek olan ürünleri kaçırmanız olasıdır. Bu yüzden her şeyden önce biraz sabırlı olmalı ve bir süre yeni gelecek olan ürünleri beklemelisiniz.

 

Bu siteye ulaşılamıyor hatası

Önceki günlerde 9-10-11 Kasım tarihlerinde yapılan büyük Trendyol indirimlerinde de bu sorun ile karşılaşılmıştı. Kullanıcılar saat tam 24.00 da siteye bir anda akın ettiği için site erişime kapanmıştı.

Kullanıcıların çok büyük talebine yanıt veremeyen trendyol 24.00’da yapacağı büyük kampanyaları yayınlamamış ya da eksik yayınlamıştı. 3-4 saat sonrasında çok daha fazla kampanyalı ürün listelemeyi başarabilmişti. Bir çok trendyol müşterisi saat 03.00’dan sonra ciddi kampanyalardan yararlanabildi.

Çözüm: Siteye girmekte aceleci davranmayın. Çok ta geç kalmayın. 24 saat boyunca devam edecek olan bu etkinlik için illa saat 23.00’da sitede olmanıza gerek yok. Biraz daha sabırlı davranarak ilerleyen saatleri beklemenizde fayda vardır. Ayrıca tekrar hatırlatmak isteriz, siteye yapacağın sürekli giriş yapma girişiminiz saldırgan bir yapı olarak algılanıp 24 saat boyunca erişiminizin engellenmesine sebebiyet verecektir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan