İzmir Profesyonel Web Tasarım Ajansı Mekait

İzmir Profesyonel Web Tasarım Ajansı Mekait

İzmir Web Tasarım Ajansı, özel tasarım anlayışıyla kurumsal firmalara hizmet vermektedir. Yaptığımız tüm web tasarım hizmetlerinde sektörün gelişimini ve son trendleri takip ederek firmanın kurumsalına uygun şekilde uygularız. Kurulduğumuz ilk günden itibaren özel web tasarım hizmet anlayışıyla yolumuza devam ederken şirketlerin en verimli alt yapıyı kullanmalarına odaklanırız. Grafik tasarım ve animasyonların bir araya gelerek ortaya çıkarttığı eşsiz tasarımlar sayesinde uyumlu bir çalışma, içerik yerleşimiyle verilmesi istenen mesajın ve bilgilerin tam karşılığı web tasarımlar üretmekteyiz.

Web Tasarım Süreci

Firmaların web tasarımlarına başlamadan önce firmayı iyi tanımaya ve isteklerini iyi anlamaya odaklanırız. Karşılıklı olarak bilgi alışverişi tamamlanmasının ardından gerekli dosya ve içerikleri firmanın temin etmesi gerekmektedir. Web tasarım aşamasına başlanması için istenilenlerin ve gereksinimlerin Kırlangıç web tasarım ajansı tarafından bilgisi verilmektedir. Web Tasarım hizmeti bu aşamadan sonra şu şekilde devam etmektedir:

  • Firmayı Tanıma ve Tanışma
  • Proje Detaylandırması
  • Fiyatlandırma ve Süreç
  • Web Tasarım Aşaması
  • Web Yazılım ve Düzeltmeler
  • Web Sitesi Sonuç ve İş Sonlandırma

Tüm yukarıda saydığımız başlıkları daha detaylı burada ki sayfamızdan ulaşabilirsiniz: https://mekait.com/web-tasarim/izmir/

Projelerinize özel isteklerinizi karşılayacak İzmir web tasarım hizmetleri sunuyoruz. İzmir Mekait Profesyonel Web Tasarım Ajansı olarak; ürün detaylı arama, web yönetim paneli, üyelik işlemleri veya farklı algoritmalara ihtiyaç duyan web siteleri ihtiyaçlarınız için web yazılımları üretiyoruz. Web yazılım hizmeti aktif olarak ürünlerinizi, güncel haberlerinizi, duyurularınızı, hizmetlerinizi ve bilgilerinizi dilediğiniz zaman eklemek ya da düzenlemek için dinamik bir altyapı sağlar. Güncel olmayan web siteleri ziyaretçiyi sitenize çekmesi açısından zayıf, arama motorları gözünde de değersiz hale getirir.

Türkiye genelinde firma sahiplerinin genel olarak incelediğimizde düştüğü en büyük hatalardan biri statik (sabit) olarak hazırlanmış web sitelerine sahip olduklarıdır. Firmalar yaptırdığı bu web sitelerinde zamanla doğan ihtiyaçlarını karşılayamadıkları ve teknolojinin gerisinde kaldıklarının farkına varıyorlar. Kırlangıç Web yazılım ekibi ile firmaların web sitelerini dinamik olarak hazırlıyor ve web sitesinin tamamını firma tarafından güncellenebilir olarak tasarlıyoruz. Bu sayede firmalar aktif ve güncellenebilir web sitesi alt yapısına sahip oluyor.

Web siteleri ziyaretçilerine güncel bilgiler sunarak firmalarının internette aktif rol oynamasını sağlıyor. Güncellenen web siteleri sadece ziyarteçileriniz için önemli değildir bunun yanında arama motorlarıda güncel web sitelerini takip eder. Sektörünüzde dijital dünyanın önde gelen firmalarından biri olmak istiyorsanız güncellenebilir web sitesi sahibi olmanız şart. Arama motorları güncel web sitelerini üst sıralara taşırken, ilgili anahtar kelimelerinizde internette arama yapan ziyaretçilerinizi web sitenize çeker.

İzmir WebTasarım ekibimiz projelerde kullandığı yazılım dili olarak Php, veritabanı uygulamasında ise MySql Veritabanını kullanır. Veritabanında saklanan içeriğinizin genişliği ne kadar olursa olsun hızlı sayfa açılımına olanak tanır. Kırlangıç Web Tasarım Ajansı olarak projelerinizde fikirlerimizi alabilir, yaptırmak istediğiniz web sitesi tasarımları için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan