İzmir İnternet Başvurusu – Kablonet Fiber İnternet Bağlatmak

İzmir İnternet Başvurusu – Kablonet Fiber İnternet Bağlatmak

Kablonet tamamen kendi fiber altyapısını kullanarak yüksek hızda ve kaliteli internet sağlar.  Kablonet altyapısının bulunduğu yerlerde fiber internet kullanılabilir. Siz de ışık hızında internet kullanmak için yaşadığınız yerde bulunduğunuz binada kablonet var mı öğrenebilirsiniz. Altyapı sorgulama sistemini kullanarak altyapı durumunu görebilirsiniz. İl, ilçe, mahalle, sokak ve kapı numarası belirterek sistemden kolaylıkla sorgulama yapabilirsiniz. Şu an Türkiye’nin 24 ilinde kablonet fiber optik kablo altyapısı bulunuyor. Türksat kablonet Türkiye’nin kendi uydusu üzerinden Uzaynet internet hizmeti ve kendi fiber internet altyapısı üzerinden tv ve internet sağlayan alanında öncü ve tek firmasıdır. Kablo Tv altyapısı olan yerlerde telefon hattına gerek kalmadan kendi şebekesi ile internet sağlanabilir. Bulunduğunuz bölgede fiber altyapı olmasa bile daha hızlı ve kesintisiz interneti Uzaynet üzerinden uydu aracılığıyla alabilirsiniz. Türksat ülkemizin devlete ait tek fiber kablo operatörüdür. Yani Türksat şebekesinin bulunduğu yerlerde ortak altyapı protokolüyle diğer fiber internet sağlayıcıları da Türksat’tan fiber internet hizmeti alır. Kablonet altyapı sorgulamasında binanızda fiber internet kullanıp kullanamayacağınız belli olur. Eğer yaşadığınız ilde kablonet var ancak sizin binanızda yoksa kablonete altyapı destek talebinde bulunabilirsiniz. İnternet sağlayıcınızın kablonet olması büyük fark oluşturacaktır. Çünkü en yüksek hızda ve dış etkenlerden zarar göremeyen internet bağlantınız olur. Fiber teknolojisini Türkiye’de hayata geçiren Türksat kablonet her bütçeye uygun fiber internet tarifeleri sunar.

Kablonet Fiber İnternet Altyapısı Hangi Şehirlerde Var?

Kablonet alt yapısını her geçen gün genişletmeye devam ediyor. Şu an 24 şehide Kablonet altyapısı bulunuyor. İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerin yanında Erzurum, Tekirdağ, Bolu, Mersin gibi şehirlerde de kablonet fiber internet sağlıyor. Kablonet’in kendi altyapısının bulunduğu şehirler şunlardır;

 • Adana
 • Ankara
 • Antalya
 • Balıkesir
 • Bolu
 • Bursa
 • Denizli
 • Edirne
 • Eskişehir
 • Erzincan
 • Erzurum
 • Gaziantep
 • İstanbul
 • İzmir
 • Karaman
 • Kayseri
 • Kocaeli
 • Konya
 • Manisa
 • Mersin
 • Samsun
 • Tekirdağ
 • Yalova-
 • Zonguldak

Kablonet sorgulama sayfasından altyapı sorgulama yaparak yaşadığınız sokakta oturduğunuz evde hizmetten yararlanıp yararlanamadığınızı görebilirsiniz. Kablo TV aboneliği olan kullanıcılar zaten alt yapıya sahiptir. Kablo Tv üzerinden yeni internet paketi alabilirler. Fiber optik altyapı kapasitesi kablonet tarafından geliştirilirken yukarıda saydığımız iller dışında da çalışmalar yapılıyor. Türksat yatırımları sayesinde Türkiye fiber teknoloji gelişiminde dünyada üçüncü sırada yer alıyor. Yüksek hızda internet kullanmak istiyorsanız kablonet fiber internet kampanyalarını keşfetmelisiniz. Kullandığın kadar öde tarifleri ile yüksek hızda interneti bütçenize uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Telefon hattına gerek olmadan uydu sinyalleri ile internet almak çok daha avantajlıdır. Telefon hattı üzerinden verilen internet bağlantılarında hava koşulları gibi etkenlerden dolayı veya santrale olan uzaklıktan dolayı bağlantınız kesintiye uğrayabilir. Kablotv üzerinden alınan internette hizmetinde böyle sorunlar yaşanmaz. Kablo TV çanak anten olmadan Tv keyfi yaşama imkânı da sunar. Yüksek hızda internet ve kaliteli Tv kanallarına uygun ekonomik şekilde sahip olabilirsiniz. Kablonetin web sitesinde alt yapı sorgulama için özel bir sayfa bulunuyor. Mevcut konumunuzdaki alt yapıyı buradan kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Adresinize göre altyapı sorgulaması yapabilirsiniz. Adresinizde kablonet altyapısı olmasını istiyorsanız altyapı talebi için kablonete başvurabilirsiniz. Kablonet her gün yeni sokaklara, yeni binalara ve yeni evlere fiber optik kablo altyapısı götürmek için çalışıyor.

Kablonet Tercih Etmek Bana Neler Kazandırır?

İnternet kullanırken kusursuz bir alt yapıya sahip olursunuz. İnternet hızı en yüksek bağlantı olanakları size sunulur. Fiber internet ışık hızında interneti garanti eder. Diğer internet bağlantıları çevresel koşullardan bozulabilirken sizin internetiniz hiçbir zaman sorun yaşatmaz. Kablonet bilinçli ve ekonomik internet kullanmanızı sağlar. İnternet kullanma alışkanlıklarınıza göre tarife tercih edebilirsiniz. Diyelim ki oyunlar sizin için her şeyden önemli. O zaman yükleme hızı ve ping değeri oyun performansını arttıracak şekilde ayarlanır. İnternet hızının yaşattığı tüm sorunlardan kurtulursunuz. Sürekli bağlantının kesilmesi gibi durumlar artık keyfinizi kaçırmaz. Yüksek hızda interneti ihtiyacınız olan tarifeyle uygun fiyata alabilirsiniz. Spor, sinema, belgesel kanallarını HD kalitesinde seyredebilirsiniz. Harika fırsatlar sunan evde internet kampanyaları ile üç ay ücretsiz internet kullanabilirsiniz. Kablonet müşterileri ayrıcalıklıdır. Çünkü genel bir sistemin dışında özel internet olanaklarına sahip olurlar.

 

Türksat’ın kendi fiber optik altyapısı sayesinde müşterilerine son teknoloji olanaklar sunar. Ayrıcalıklı kablonet müşterileri Türkiye’nin en hızlı fiber internetini en uygun fiyatla kullanabilir. Kendine ait altyapıyı kullandığı için Kablonet’in fiber internet hizmeti çok daha uygun fiyatlıdır. Kablonet tercih ederek sorunlu ve problemli internet bağlantısından kurtulursunuz. Kullandığınız kadar ödeyebilir kendi kullanımlarınıza göre internet faturanızı belirleyebilirsiniz. Sinema salonlarını evinize getirebilir onlarca ilginç Tv kanalını keşfedebilirsiniz. Kablonet daha az ödeyerek daha hızlı, kaliteli internet ve Tv olanaklarına sahip olmanızı sağlar. Tabi ki kablonet müşterisi olmanın ayrıcalıkları bu kadar değil. Ek hizmetler alarak internet hızınızı anında 100 mbps’ye çıkarabilir ya da size özel ip adresi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Müşteri desteği konusunda kusursuz hizmet alırsınız. İhtiyacınız olan her anda kablonet müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz. İnternet hızınızı kablonet web sitesinden test edebilir. İhtiyacınız olan hız değişimini de yapabilirsiniz. Hızınızı düşürmek istiyorsanız kablonet değişim olanaklarından yararlanabilirsiniz. Tam olarak ihtiyacınıza göre internet paketini kablonet desteği ile bulabilirsiniz. Lüks internet standartlarını oldukça uygun fiyatlara yaşarken her zaman müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan