İzmir Evlere Servis Tekel

İzmir Evlere Servis Tekel

İzmir’de yaşıyor ve içinde bulunduğumuz bu zor günlerde evlere servis tekel hizmeti almak istiyorsanız İzmir tekel sizlerin paket siparişleri için bir telefon kadar yakınınızda. Sokağa çıkma yasağı uygulanan bu günlerde tüm hizmet işletmeleri, restoranlar ve kafeler evlere servis hizmeti vermeye başladı. Yemek ihtiyaçlarınız için restoranların paket servislerini kullanabilirsiniz. Kahve meşrubat gibi sıcak içecekler için yine kafelerin paket servislerinden yararlanabilirsiniz. Market alış verişleriniz içinde Getir, yemek sepeti gibi uygulamaları kullanarak her türlü gıda ürününe ulaşabilirsiniz. Ancak bu süreçte alkol ve tekel ürünlerine olan erişim oldukça zor bir hal aldı.

Sokağa çıkma saatleri içerisinde sigara ve alkol sipariş edebileceğiniz evlere servis tekel hizmeti veren hiç bir yer bulamıyorsunuz. Market izinleri haricinde geceleri alkol siparişi vermek isteyebilirsiniz. Ya da özel bir günde kutlama yaparken alkolünüz bitmiş olabilir. Eğlencenizi noktalamanıza gerek yok. Böyle durumlarda izmir evlere servis tekel marketten alkol siparişi ve diğer tekel ürünlerin siparişini verebilirsiniz.

İzmir Tekel sizler için 7/24 hizmet vermek için bu zor günlerde sahada yerini alıyor. Kapıda ödeme ve güler yüzlü hizmetle güvenli siparişin tek adresi. Hızlı teslimat ve kapıda ödeme garantisi sunan evlere servis tekel market, hızlı teslimat anlayışıyla her zaman bir adım önde yerini alıyor.

İzmir açık tekel market alkol çeşitleri ve sigara gibi siparişlerinizde her zaman bir telefon kadar yakın. İzmir Bahçelievler, Bozyaka, Karabağlar, Konak, Mithat paşa, üçyol gibi bölgelere evlere servis tekel hizmeti vermektedir.

+905546782958 numaralı telefondan İzmir tekel anında iletişim kurabilir ve sipariş verebilirsiniz. Ödemelerinizi kapıda ödeme güvencesiyle yapabilirsiniz. Kredi kartı ve nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

İzmir Evlere servis Tekel market sizlere sadece alkol ve içki üzerine hizmet vermemektedir. Marketimizden elma, armut, karpuz gibi meyvelerin yanı sıra meze için kullanabileceğiniz gıda ve şarküteri ürünleri de sipariş edebilirsiniz. Ayrıca suğuk içecek türlerinde siparişiniz sizelere ulaşana kadar ısınmadan gelmektedir. Siparişlerinizde eksik ya da yanlışlık olursa ücretsiz olarak ek servis yapılmaktadır.

Yorum Yap
0 Yorum yapan