İstanbul Hava Limanı Transfer

İstanbul Hava Limanı Transfer

İş, seyahat, eğitim, ziyaret. Herhangi bir sebepten dolayı şehir ya da ülke değiştiririz. Yanımızda taşıdığımız eşyalar ile hava alanına gitmek, hava alanından dönmek oldukça zorlayıcı olabilir. Özellikle de İstanbul’a ilk defa geliyorsanız gitmek istediğiniz adrese nasıl ulaşacağınızı bilmiyor olmanız normaldir.

İstanbul trafiği sebebiyle uçağınızı kaçırmamanız için olası ihtimallerle yolu önceden hesaplayarak sizi güvenli bir şekilde havaalanına yetiştiriyoruz. Toplu taşımanın tüm rahatsızlığını bildiğimiz dolayı yol boyunca keyifli bir yolculuk geçirebilmeniz için oldukça konforlu araçlarımızı hizmetinize sunuyoruz.

Hangi sebeple uçak seyahati yapacak olursanız olun sizi bu yolculuğunuza götürmekten ve son bulan yolculuğunuzdan döneceğiniz adrese sizi götürmekten keyif duyarız. Avrupa yakasında bulunan İstanbul Hava limanına gitmek isteyen müşterilerimiz için en özel araçlarımızla ve kişi sayısına göre değişen araba modellerimizle hizmet vermekteyiz. Ayrıca hava limanından hava limanına da transfer hizmetimiz bulunmaktadır.

2012 yılından beri sizler için en iyisini vermeye çalışan firmamız 7/24 hizmetinizdedir. İstanbul Hava limanı transfer hizmeti için bizi seçmeniz dahilinde hem güvenli bir yolculuk yaparsınız hem de uygun bir fiyat ödersiniz.

İstanbul Hava limanı Transfer Fiyatları Ne Kadar?

Almanya’dan gelenler için İstanbul hava limanı transfer ücretleri sizi nereden alacağımıza göre değişmektedir. Ayrıca kişi sayısına göre değişiklik gösterecek olan araçlarımız için de ücretlendirmeleri farklılık gösterebilir. Araçlarımız 1-6 kişilik ve 1-13 kişilik olarak değişiklik göstermektedir.

Sizi alacağımız ve bırakacağımız noktaları düzgün bir şekilde seçtikten sonra size uygun araçlarımızı görebilirsiniz. Seçtiğiniz lokasyondan varış yerine kadar kaç km olduğun ortalama olarak sizi bu bölgeye ne kadar sürede ulaştırabileceğimiz kutucuklar halinde alt köşede yer almaktadır. Ayrıca araçlarımızın kaç kişilik olduğunu, araçlarımızda kaç adet bagaja yer verebildiğimizi de görmeniz mümkündür. Bu sebeple size en uygun aracı görüp buna göre işlem yapabilirsiniz.

Hizmetinizi gidiş dönüş olarak da seçebilmektesiniz. Böyle bir seçim yapmanız durumunda tek gidiş ne kadar ise dönüş için de aynı fiyatı ödersiniz.

2012 yılından beri kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sormak istediğiniz herhangi bir soruyu, görüş önerilerinizi, şikayetlerinizi ve dileklerinizi telefon numaramızdan arayarak iletebilir, ya da mail adresimizden mail yolu ile yazabilirsiniz.

Rezervasyon Nasıl Yapılır? Araç Kiralarken Neler Gerekli?

Uçuş bilgilerinizin takibi yapılarak sizden önce hava alanında hazır bir şekilde aracımızı bekletiyoruz. Web sitemiz üzerinden ‘hava limanı transfer ücreti’ bölümünden transferinizin nereden nereye yapılacağını seçin. Daha sonrasında da sizin için en uygun aracı seçmeniz gerekmektedir.

Eğer ki yolculuğunuz son bulup tekrardan İstanbul’a döndüğünüz zaman tekrardan transfer işleminizi bizimle birlikte yapmak istiyorsanız ‘’Hizmetlerimiz’ kısmından ‘İstanbul Hava limanı Transfer’ bölümüne tıklayarak seyahatinizi gidiş dönüş olarak ayarlayabilirsiniz. Ya da rezervasyon bilgilerinizi girerken araç seçimleriniz yapacağınız bölümden de yolculuğunuzu gidiş-dönüş olarak değiştirebilirsiniz.

1-6 kişilik bir grup olmanız dahilinde eğer 4 bagajınız var ise VIP minibüsümüzü seçebilirsiniz. 1-13 kişilik grup için bagaj sayınız da 13’ü geçmiyor ise Mercedes Sprinter aracımızı seçebilirsiniz. Dilerseniz arabalarımızı sadece kendiniz için de kiralayabilirsiniz. Kiralamak için kişi sayısı önemli değildir. Sadece belirlenen sayıları geçmeyecek bir grup olmanız yeterlidir. Sadece size özel olacak aracımız takip sistemlidir.

Daha sonrasında ise rezervasyon detaylarını girmeniz gerekmektedir. Uçak biletiniz almadan önce rezervasyon yapamazsınız. Çünkü rezervasyon bilgilerinde uçağınız hakkında bazı bilgiler vermeniz gerekmektedir. Özellikle hangi tarihte ve saatte uçağınız olduğunu bilmemiz gerekmektedir. Buna göre uçağınıza en uygun saat yaklaştığında aracımız sizin için hazırlanır ve kullanıma hazır hale gelir. Daha sonrasında ise sizi yolculuğa götürmek için sizi yolcumuz yaparız.

Yorum Yap
0 Yorum yapan