Instagram Takipçi Satın Al

 • 1000
  1000 adet instagram takipçi
  75.00 TL
 • 5000
  5000 adet instagram takipçi
  200.00 TL
 • 10000
  10000 adet instagram takipçi
  300.00 TL
 • 15000
  15000 adet instagram takipçi
  350.00 TL
 • 20000
  20000 adet instagram takipçi
  600.00 TL
 • 25000
  25000 adet instagram takipçi
  650.00 TL
 • 30000
  30000 adet instagram takipçi
  750.00 TL
 • 40000
  40000 adet instagram takipçi
  900.00 TL
Paket Ortak Özellikleri
 • Hızlı Teslimat
 • Güvenli Ödeme
 • Yüksek Kaliteli Takipçi
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Otomatik Telafi
 • Taksit İmkanı
 • Başkalarını Takip Gerekmiyor
 • 7/24 Canlı Destek Email - Telefon
Ürünün Güncelleme Tarihi :
Sizlere ulaşmayan takipçiler için lütfen bizimle iletişim kurunuz. İletişim Formu
Ürün Açıklaması
 1. Instagram takipçi satın al. Türkiye’nin her zaman en çok tercih edilen sosyal medya hizmetleri ve danışmanlığı firması olarak Instagram hizmetleri bazında sizlere 7/24 destek sunmaktayız. Vereceğiniz siparişlerde anında teslimat hizmet politikamız olarak benimsenmiştir.

Medgen firması olarak siparişlerinizi ödeme yapıldıktan hemen sonra işleme almakta ve anında gönderimi başlatmaktayız. Müşteri destek departmanından her zaman yardım alabilmeniz mümkündür. Satış öncesinde ve sonrasında yardım almak istediğiniz her hangi bir konuda her zaman müşteri temsilcimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Düşmelere Karşı Telefi İmkanı!

Hesabınızı takip edecek kişiler gerçek kişiler olacağı için gönderilen takipçilerin görünümü tamamen doğal kişilerdir.Her hangi bir bot ya da doğal olmayan hesap sizi takip etmeyecektir. Ayrıca 1 ay boyunca aktif kullanıcı oldukları için sizi takipten çıkacak olan kullanıcıların %25’ine kadar olan kısmı telafi ediyoruz. Telefi işlemi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

6 Yıldır Sizlere Hizmet Veriyoruz!

Her geçen gün hizmet ve işlem kalitemizi en az 1 kişi ile buluşturuyoruz. 80 milyona aynı hizmeti vermeyi ve herkesi Medgen’in kalitesiyle tanıştırmak istiyoruz. Profesyonel ve tecrübeli ekimiz ile sizlere en güzel hizmeti vermek için uğraşıyoruz. Yıllarıdır sizden gelen memnuniyet mesajları, bizleri gururlandıran ve sizlere hizmet vermeye devam etmemizde rol oynayan yegane temellerinden birisidir.

Güvenlik ve Güvenilirlik Konusunda Tekiz!

Türkiye’nin en büyük sosyal medya hizmeti veren firması olduğumuz için gururluyuz. Her geçen gün artan potansiyel müşteri kitlemiz ile sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz. Her geçen gün kalite standartlarımızın çıtasını bir adım daha yükseltiyoruz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmeyi birincil görevimiz olarak görüyoruz.

Yıllardır Türkiye'nin Vazgeçilmez Firmasıyız!

Yıllardır bize verdiğiniz değer ve güven her geçen gün artmaktadır. Bu değer ve güvenin bilincinde hizmet çıtamızı her daim artırmaktayız. Sadece Instagram takipçi hizmeti değil tüm sosyal medya hizmetleri için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Bazı Sorular

Takipçi sayısını artırmanın mantığı nedir?
Instagram hesabınızın takipçi sayısını artırmanız psikolojik açıdan önemlidir. Hesabınızda fazla sayıda takipçi olması karşı tarafa güven ve hayranlık etkisi bırakacaktır. Daha fazla takipçi sayınızın olması insanlar karşısında daha önemli bir notaya gelmenize yardımcı olcaktır. Kısaca saygın bir hesap görüntüsü için takip edenlerin sayısının fazla olması önemlidir.

Neden Medgen’i tercih etmeliyim?
Medgen, çok uzun yıllardan bu yana sosyal medya hizmeti vermektedir. Bi çok büyük firma ile sosyal medya hizmetin olmuştur. Bir çok büyük firmaya halen daha Influencer hizmeti vermekteyiz. Gümüz ve etkinliğimiz yıllardan boyu süren sektöre olan yakınlığımızdan gelmektedir. Bilinen ve güven duyulan bir isim olmanın yanı sıra bir çok influencer ile ortaklığımız bulunmaktadır. Bu ortaklıklar neticesinde sosyal medyada çevrim içi olarak ciddi anlamda başarılar elde edebilmekteyiz. Başarılı ve sorunsuz bir izmet için Medgen sizinde tercihiniz olmalıdır.

Satın alma sonrasında yardımcı oluyor musunuz?
Her zaman müşterilerimiz ile iletişim halinde olan ve sorunlarını takip eden bir çalışma ekibine sahibiz. Ekibimiz bizden almış olduğunuz hizmetin takibini belirli periyotlarla yapmaktadır. Satın alınan hizmetin kalitesi teknik çalışanlarımız tarafından takip edilerek gözlemlenmektedir. Bu sayede siz daha sorun yaşamadan hemen önce destek ekibimiz sizinle iletişime geçip sorunşarınızı ve ihtiyaçlarınızı hemen karşılamaktadır.

Gönderilen Takipçiler aktif ve gerçek kişilerden mi oluşuyor?
Sitemizden vereceğiniz siparişlerin tamamı gerçek profillere sahip doğal kişilerden oluşmaktadır. Instagram takipçi hizmeti verirken asıl önemli olan nokta takipçilerin gerçek ve doğal kişiler olmasıdır. Doğal ve gerçek olmayan takipçiler hiç bir işinize yaramayacağı gibi vereceğimiz hizmetinde kalitesini düşürmektedir. Bu yüzden gerçek, doğal ve aktif hesaplar kullanmaktayız.

Instagram şifremi ya da hesap bilgilerim istenecek mi?

Instagram şifreniz ve hesap bilgilerinize ihtiyaç duymadan takipçi gönderimi yapabiliyoruz. Takipçileri çekiliş ya da benzeri şekillerde yaptığımız için her hangi bir hesabınızla alakalı hiç bir işlem gerekmemektedir. Sipariş verirken kullanıcı adınızı yazmanız bize yetecek ve aratacaktır. Ayrıca konuya değinmişken tekrar hatırlatmakta fayda var. Sipariş verirken Instagram hesaplarınızın doğru yazıldığına emin olun. Yanlış yazacağınız hesap ismi farklı kullanıcıya takipçi gönderilmesine sebep olabilir.

Destek sistemi nasıl çalışıyor?

Destek sistemimiz 7 gün 24 saat bazında çalışmaktadır. Her an her dakika iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yardım almak destek istemek için iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir ya da whatsapp üzerinden bize yazabilirsiniz.

Takipçi alırsam etkileşim oranım artar mı?

Medgen üzerinden alacağınız takipçiler aktif ve doğal takipçilerden oluşmaktadır. Doğal olan takipçiler ile rahatlıkla etkileşim kurabilirsiniz. Bot, sahte ve aktif olmayan hesap kullanmadığımız için gönderilen takipçilerin neredeyse tamamı ile düzgün ve kaliteli bir etkileşim kurabilirsiniz.

Instagram butiğim için takipçi almak istiyorum, işe yarar mı?

Takipçiler doğal oldukları için hesaplarınızla doğrudan iletişim kuracaklardır. Bu yüzden aldığınız takipçiler otomatik olarak sizinle etkileşim kuracaklardır. Haliyle alacağınız takipçiler işinize yarayacaktır.

Keşfete düşmek için ne kadar takipçi lazım?

Hesaplarınızın keşfet kısmında gözükmesi takipçi sayısı ile alakalı değildir. Keşfete düşmek doğru zamanda ve doğru yapılan etkileşim ile mümkündür. Zamanı ve etkileşim yaratacağınız Instagram postlarını doğru seçtiğiniz sürece keşfete düşebilirsiniz.

Takipçi aldıktan sonra ne yapmalıyım?

Aldığınız takipçiler ile ne yapacağınız konusunda hiç bir fikriniz yoksa destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere vereceğimiz tavsiyeler ile neler yapabileceğinizi şekillendirebilirsiniz. Destek ekibimizden öneri ve tavsiye almak için whatsapp üzerinden yazmanız yetecektir. Sizlere en uygun zamanda dönüş yaparak tavsiyelerde bulunacaklardır.

Güvenilir bir şekilde takipçi alabilir miyim?

Şirket geçmişimiz olarak uzun yıllardır sosyal medya sektöründeyiz. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile alakalı olarak bir çok sosyal medya destek şirketlerinin yaşattığı mağduriyetleri gördük ve takip ettik. Bu bağlamda size vereceğimiz hizmette mağduriyet yaşamamanız için yapmamız gerekenleri biliyoruz. Güvenilir bir şekilde hizmetinizi alabilirsiniz.

Sosyal bir mağazadan takipçi almak ne kadar mantıklı?

Takipçilerinizi sosyal mağazalar üzerinden almanız her zaman tavsiye edilen bir durumdur. Sosyal mağaza denildiği zaman sadece sosyal platformlar üzerine satış yapmakta olan e-ticaret siteleri akla gelmelidir. Sadece bu konu üzerine odaklanmış ve satış hacminin neredeyse tamamını sosyal medya üzerine çevirmiş mağazalardan sipariş vermek ve ürün satın almak en mantıklı ve doğru seçim olacaktır.

Düşmeyen takipçi satın alınabilir mi?

Maalesef düşmeyen takipçi satın almak diye bir şey yoktur. Takipçiler tamamen doğal ve aktif hesaplardır. Hesaplara ait özgür irade ve normal davranışlar neticesinde hesaplarınızı takipten çıkabilirler. Takipten çıkma durumuna düşen takipçi denmektedir. Takipçi düşmelerinin başlıca nedenleri kişilerin hesabınızın kategorisini beğenmemiş olmalarından kaynaklanmaktadır. Bu yüzde hesabını unfollow edebilirler. Bu gayet normal bir durumdur. Uzmanlarımız tarafından, sürekli olarak takipçi alımı yaparak hesabınızı güncel tutmanız tavsiye edilmektedir.

Türk takipçi istiyorum ama yabancı takipçi geldi ne yapabilirim?

Böyle bir durumla karşılaştıysanız hesabınıza takipçi sipariş ederken yanlış bir seçim yapmışsınız demektir. Sipariş sürecinde karşınıza gelecek olan seçeneklerden aktif ve Türk takipçi seçeneğini seçmezseniz hesabınıza gönderilecek olan takipçiler yabancı olacaktır. Bu durumda iade işlemi maalesef söz konusu olmamaktadır. Ancak destek ekibimize böyle bir durumla karşılaştığınızda yazarsanız sizlere ikinci bir sipariş hakkında indirim sağlayacaklardır. Ancak yanlış yapılan seçim sonucunda bedava takipçi gönderimi yapılamaz.

Maksimum ne kadar takipçi gönderiyorsunuz?

Olabildiğince fazla kullanıcı ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Müşteri ihtiyaçlarına göre 20k takipçi ya da 100k takipçi olarak opsiyonlarımız bulunmaktadır. 20k ve üzeri takipçi alımlarında destek ekibimizden yardım alabilirsiniz. Kullanıcı kitlemizi sürekli güncelleyerek size kesintisiz ve sürekli hizmetlerimiz devam edecektir.

Ürün Yorumları
Takpçiler ulaştı, teşekkür ederim - , 02 Mayıs 2020
Hızlı bir şekilde işimi çözdüler çok teşekkür ederim. Çok fazla beklemeden takipçiler ulaştı. Tavsiye ederim mağduriyet yaşatmadılar.
Çok Teşekkürler Medgen - , 05 Mayıs 2020
Kaliteli takipçi hizmeti için çok teşekkür ederim. İlk başta 1 saat kadar bekledim ama beklediğime değdi. Ayrıca müşteri hizmetleri ile iletişim kurdum tavsiyelerde aldım, çok yardımcı oldular. Gerçekten çok başarılı bir firma. herkese tavsiye ederim.
Kaliteli hizmet diye buna denir! - , 07 Mayıs 2020
Butiğim için uzun zamandır takipçi alıyorum, daha önce bu kadar kaliteli bir firmayla çalışmamıştım. Keşke daha önce bulsaydım sizi. Tekrardan çok teşekkür ederim. Umarım uzun süre çalışırız.

7/24 Teknik Destek Hizmeti Var mı?
Siparişleriniz de yaşayacağınız her hangi bir sorun dahilinde destek ekibimiz ile iletişime geçmeniz dahilinde (hafta sonlarında dahil olmak üzere yılın tüm günü her saat) anında sorun ya da kusurlu işlem düzeltilecektir.

Neden Medgeni seçmeliyiz?
Türkiye nin her zaman en çok tercih edilen Sosyal Medya Danışmanlığı firmasıyız. 6 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz.

Düşmelere Karşı Telefi Hizmeti
Alacağınız takipçiler için %25lik telafi imkanı. Günün her saatinde telafi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz!

Güvenli Ödeme 3D Secure
256 bit SSL sertifikası ile kart bilgileriniz ve şifreniz tamamen banka ile sizin aranızda kurulan bir köprü ile gerçekleşmekte olduğu için 3. şahısların kart bilgilerinize ulaşması, izin kullanması imkansızdır.

6 Yıllık Tecrübe ve Profesyonel Hizmet
Yüzlerce ünlü ve fenomen ile çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. Profesyonel hizmet politikamızdan hiç bir zaman ödün vermedik.

Doğal ve Organik Takipçiler
Medgen den alacağız hizmetler her zaman doğal ve organik bir kitle sizlere sunulmaktadır. Sizlere gönderilecek Instagram takipçileri tamamen doğal ve organik bir kitledir.