İngiltere Lokasyonlu Sanal Sunucuların Faydaları Nelerdir?

İngiltere Lokasyonlu Sanal Sunucuların Faydaları Nelerdir?

Sanal sunucular son yıllarda trend olmuştur. Bu sunucular sayesinde kaynak tasarrufu ve daha etkili bir yönetim isteyen şirketler için birer avantaj haline gelmiştir. Bu teknoloji; tasarrufta sağladığı için oldukça çevrecidir. Şirketler kendileri için en iyiyi ararlar. Bu aşamada sanal sunucular içinde aradıkları güvenilirliktir. Böyle bir durum da yurt içi ve yurt dışı lokasyonlu sunucular olarak iki ayrılır.

Son yıllarda ülkemizde sıklıkla tercih edilen yurt dışı ve yurt içi lokasyonlu sunucular; hızlı erişim, müşteri potansiyeli ve benzeri konularda da verimli sonuçlar elde edilmesine sebebiyet vermektedir. Bu noktada sıklıkla tercih edilen sanal sunuculara, daha detaylı ve bilinçli bir açıdan bakılması için avantajları ve dezavantajlarını bilmek gerekir. Bu yazımızda sanal sunucular arasında sıklıkla tercih edilen  İngiltere lokasyonlu sanal sunucular baz alarak; avantajlarını ve faydalarını inceleyeceğiz.

İngiltere merkezli Sanal Sunucuların Avantajları

Öncelikle bu sanal sunucular, şirketler tarafından sizlere sunulur. Tabi ki de her şirkete güvenerek, İngiltere lokasyonlu sanal sunucuları satın almak doğru değildir. Güvenilir bir merkezde çalışan kişiler tamıyla sizlerle ilgilenmektedirler. Birebir iletişim imkanı da sizler için avantajlı bir durumdur. İngiltere lokasyonlu sanal sunucuları sayesinde yüksek oranda tasarruf edebilir; IP farkından kaynaklı yaşadığınız zorlukları geride bırakabilirsiniz. Lokasyonunuza ait sunucular sizlerin merkezi yönetim ve uygulamalarınızda da tam uyumluluk sağlar. Herhangi bir problem dahilinde hızlı iletişim kurabileceğiniz bu sektörde; firmanın tüm imkanlarından faydalanmak önemlidir. Herhangi bir problem dahilinde daha fazla kullanılabilirlik ve daha kolay kurtarmak seçtiğiniz firmanın size vereceği en önemli hizmetlerden biridir. Bu firmalar aynı zamanda yedekleme konusunda da oldukça hassastırlar.  Aynı bilgisayarda birden çok işletim sistemi ortamını kullanabilme özelliğini size sağlarlar.

  • Bilindiği üzere veri koruma oldukça hassas bir konudur. Bu yüzden sanal sunucu hizmeti alacağınız firmayı iyi seçmelisiniz. Aksi halde birçok olumsuz durumla karşılaşabilirsiniz.
  • Sanal sunucular veri merkezi içinde güvende tutarak hassas verilere ve fikri mülkiyete kontrollü erişim hakkı sağlarlar. Aynı zamanda alanın en iyi kullanımı içinde birçok avantaj sağlarlar.
  • İngiltere lokasyonlu sanal sunucular da %100 SSD Altyapı ise diğer bir avantajıdır. Son teknoloji %100 SSD diskler sayesinde sunucunuzun okuma ve yazma hızı daha yüksek performansta olur. Aynı şekilde İngiltere lokasyonlu sanal sunucular için satın aldığınız bulut sunucunuzun işletim sistemi, kontrol paneli, web sunucusu gibi özelliklerini istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Bu konuda yaşadığınız herhangi bir problemde de destek sayesinde hemen sorunu çözebilirsiniz.
  • İngiltere lokasyonlu sanal sunucular ve diğer sanal sunucu sistemleri için en önem verilen nokta güvenlik konusudur. Bu konuda bu zamana kadar çok fazla rağbet görmüştür. Güçlü Firewall ve Anti DDoS koruma oranı sayesinde barınan bulut sunucunuzda web uygulamalarınıza yönelik gelebilecek saldırılardan tamamen korunabilirsiniz. Ayrıca yurt dışı lokasyonlu sanal sunucularda full kontrol yönetim sistemini de alırsınız. Hizmet aldığınız sanal sunucularınızda bütün kontrolü tamamen ele almanız için yönetim paneli oldukça önemlidir. Yönetim paneli ile her an her yerde işlem yapabilirsiniz. Bu da sizler için oldukça büyük bir avantajdır.
  • İngiltere lokasyonlu sanal sunucular; çok hızlı ve kaliteli sanal sunucular içerisinde bulunsa da aynı zamanda birçok olumsuz olayları da beraberinde getirebilmektedir. Bu yüzden ülkedeki her firmaya güvenemezsiniz. İngiltere lokasyonlu sanal sunucular sağlayan firmaları oldukça titiz bir şekilde araştırmalısınız ve seçim yapmalısınız. Birçok firmanın olması hem çok avantajlıdır hem de bu yüzden avantajsızdır.
  • İngiltere lokasyonlu sanal sunucular sizlerin diğer sanal sunucular gibi yüksek ve iyi sunuculardan oluşur. IP’inize göre seçmiş olduğunuz bu sunucuda, diğer sunucular gibi herhangi bir problem yaşamazsınız. Eğer İngiltere IP’sine sahipseniz, İngiltere lokasyonlu sanal sunucuları kullanarak seo ve hız açısından beklentinizi kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Müşteri potansiyelinizin ve erişim hızınızın artacağını kolaylık gözlemleyebileceğiniz bu sanal sunucular sayesinde işlerinizi pratik bir şekilde halledebileceksiniz.

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan