Hint Kınası Nasıl Çıkar?

Hint Kınası Nasıl Çıkar?

Hint Kınası yeri geldiğinde oldukça sıkıntılı olan bir maddedir. İnsanlar geçici olmasına aldanıp bir iştahla hint kınasına yaptırırlar fakat daha sonra ellerinden veya saçlarından bir türlü çıkaramazlar.

Hint kınası anında geri çıkacak bir madde değildir o yüzden hint kınasını kullanırken tekrar tekrar düşünmekte yarar var. Bunun için hint kınası kullanırken çok dikkat etmek gerekir. Hint kınasını çıkarmak için çok fazla bir yöntem mevcut değildir. Eldeki hint kınasının çıkması saçlara göre daha kolaydır.

Eğer hint kınasını saçınıza uyguladıysanız durum olukça sıkıntılıdır. Çünkü hint kınasının saçtan çıkması bir yana dursun, hint kınası uygulanmış saç bile boya tutmakta zorlanıyor veya tutmuyor. Kuoförlere de bu konuda fazla iş düşmüyor. Boyansa bile istenilen renk bir türlü bulunamıyor. O yüzden hint kınası kullanacaksanız bir daha düşünün derim ben. Ayrıca hint kınası saça uygulandığında koparak dökülmeler oldukça fazla görülmektedir. Hint kınası çıkartmak, saçlarda oldukça zor olduğu için etkisi geçene kadar oldukça fazla saçınızı kaybedebilirsiniz.

Hint kınası geçici dövme olarak kullanılmaktadır. Deri altına işlemeden sadece deri üzerine boya şeklinde uygulanarak hint kınası dövmesi de yaptırılabilmektedir. Hint kınasından yaptırılan dövmeleri çıkartmak için özel losyonlara ihtiyaç vardır. Dövme yaptırdığınız yere bu losyon hakkında bilgi edinmek üzere sorular sorabilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan