Google Onaylı Mail Açmak – Sms Onay Sitesi

Google Onaylı Mail Açmak – Sms Onay Sitesi

Günümüzde internet kullanımı çok hızlı bir şekilde her geçen gün artmaktadır. Bununla birlikte sosyal medya platformlarının da sayısı artmaktadır. Sosyal medya platformlarında etkileşimde bulunabilmek için üyeliğe ihtiyaç duyulur. Üyelik sistemi bir çok sosyal medya platformunda sms onay sistemi gerekmeden tamamlanabilirken çok fazla kullanılan ve insanların rağbet gösterdiği mecralarda sms onayı gerekmektedir. Bunun sebebine kısaca insanların birden fazla hesap açmasının önüne geçmektir diyebiliriz.

2 Yöntemle Sms Onayından Kurtulabilirsiniz

Sms onayını atlamanın ya da numaranızı vermekten kurtulmanın iki yöntemi vardır. Yazımın devamında bunları nasıl kullanacağınız hakkında sizlere bilgi veriyoruz.

En popüler sosyal medya platformlarına üye olurken sms onaylamasına ihtiyacınız vardır. Bunlardan birisi ise Google dur. Google Sms Onay olmadan üyelik açmanıza maalesef izin vermiyor.  Sms onayı için telefon numaranızı vermeniz gerekmektedir. Tabi herkes telefon numarasını vermek istemeyebilir. Böyle durumlarda sizleri kurtaran sms onay sitesi devreye girer. Sms onay sitesi sizlere Google gibi sms onayı zorunlu olan platformlarda kullanabileceğiniz fake numara almanıza olanak tanır. Sadece sizin kullanabileceğiniz tek kullanımlık bir telefon numarası üreterek Google sms onayından geçmenizi sağlar.

Yöntem 1

Sms onaylamadan geçmeniz için yapmanız gereken onay sitelerinden bir tanesine giriş yaparak bakiye eklemelisiniz. Bakiye ekledikten hemen sonra onay almak istediğiniz sosyal platformu seçmeniz yeterlidir. Seçtiğiniz sosyal medya platformu uygun telefon numarası ile sms onay alma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Sms onayı almak için kullanabileceğiniz sitelerden bir tanesi onaytr.com dur. OnayTR sizler için sms onaylama ve sanal numara tahsis etmek için kurulmuştur. Onaytr den alacağınız sms onaylamak için kullanacağınız fake telefon numaraları sadece size özeldir ve başkası tarafından tekrar kullanılamaz.

Sms onay sitesi olarak hizmet veren Onaytr sizlere hızlı bir ödeme imkanı sunmaktadır. Tamamen güvenli bir şekilde kredi kartınızla ödeme yapabilir, arzu ederseniz havale eft seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Onaytr sizlere kusursuz bir hizmet vermeyi hedefliyor. Tamamen sorunsuz ve güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Yöntem 2

Numara gerektirmeyen bir sms onaylamasını atlama yöntemidir. Bu yöntemi kullanarak Google sms onayı gerekmeden mail açabileceksiniz.

Sırasıyla nasıl yapılacağını anlatalım:

  1. Akıllı telefonunuzdan(android) ayarlar bölümüne giriş yapılır.
  2. Ayarlar sekmesinden sonra Hesaplar sekmesine giriş yapılır.
  3. Google hesapları tıklanır
  4. Açılan Google penceresinden sol frame menüsü açılır.
  5. Sol frame menüsünü açtıktan sonra en altta bulunan ayarlar sekmesine tıklanır.
  6. Ayarlar sekmesine tıkladıktan hemen sonra hep ekle yazısına tıklanır.
  7. Hesap oluşturma butonuna tıklayarak hesap oluşturma adımlarıma geçilir.
  8. Karşınıza sırasıyla isim soy isim ve mail için kullanacağınız adres istenir. Ardından yaşınızı soracaktır.
  9. Yaşınızı yani doğum tarihinizi doldururken 2006 yılından önce doğduğunuzu belirtmelisiniz.
  10. Doğum tarihinizi sonradan düzeltebilirsiniz.

2. yöntemdeki mantık aslında Google hizmetlerinde yer alan bir politika ihlalinden kaynaklanmaktadır. Google politikası gereği 15 yaşından küçüklerden telefon numarası doğrulması istememektedir. Bu politikayı bir açığa çevirip kendinizi 15 yaşından küçük olarak tanıtarak Google sms onay gerektirmeden mail adresi açabiliyorsunuz.

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan