Duşa Kabin Nasıl Temizlenir?

Duşa Kabin Nasıl Temizlenir?

Duşa kabinin temizliği zaman isteyen ve sürekli temizlenmesi gereken bir süreçtir. Çünkü sürekli duş alındığı için duşa kabin camında kalan su tortuları su koruduktan sonra hoş olmayan görüntü oluştururlar ve bu bazı titiz bayanların pek hoşuna gitmez, özelikle sık sık temizlenmeyen duşa kabin içinde ise zamanla kenarlarda küflenme, yeşerme veya kararmalar görünür. Tüm bu söylediklerimizin olmaması için yapılması gereken tek şey her duştan sonra duşa kabini kurulamak olsa da bu her zaman mümkün değildir. Öyleyse sizlere duşa kabin temizliği için püf noktalar sunarak üzerinizdeki yükü biraz hafifletelim.

 

Duşa kabin temizliği için püf noktalar

Duşa kabin temizliği için yapılabilecek marketlerde satılan özel duşa kabin temizleyicileri alarak temizlemek duşa kabin temizliğinizi sağlamanıza yardımcı olacaktır.
Duşa kabin camı içinde duştan sonra kalan yağmur damlaları gibi görüntüleri ise yağmur kaydırıcı sürerek duş sırasında o damlacıkların kaymasını sağlarsınız buda damlaların cam yüzeyinde kalıp kurumasını önler.
Doğal yöntem arayanlardansanız yapmanız gereken akşamdan yada birkaç saat öncede duşa kabinin içinde meydana gelen kararma veya yeşermelerin üzerine isterseniz duşa kabin camına sirke döküp silmenizdir. Bu yöntem kesinlikle doğal ve etkilidir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan