Başakşehir İlaçlama Şirketleri

Başakşehir İlaçlama Şirketleri

Başakşehir İlaçlama şirketi zararlılara karşı ilaçlama hizmeti vermekte, son derece profesyonel ilaçlama hizmetleri uygulayarak kalitelerini geniş ve kurumsal müşteri potansiyelini ispatlamış, köklü bir ilaçlama firmasıdır. İlaçlama alanında gelişen son teknolojileri kullanarak ilaçlama hizmetlerinde her zaman başarıyı ilke edinerek insanların sorunlarını ve şikayetlerini çözmek için hizmetlerinde sınır tanımamakta olup amacımız düzgün ve doğru çalışarak alanımızdan gereken başarılı hizmeti sunmaktayız. Hiç bir zaman garantili hizmetten vazgeçmeyen Başakşehir İlaçlama insan sağlığını tehdit eden haşerelere karşı sağlıklı ve ekonomik ilaçlama olarak hizmet gerçekleştirmekteyiz.

İlk ilaçlama uygulamasında Sümerler tarafından Milattan Önce 2500 yılında böcekler ve özellikle keneleri kontrol altına almak için sülfür bileşiklerinin kullanılmaya başlanılması ile kayıt altına alındığı görülmektedir. Böcek ilaçları hayat kurtarıcı olarak her daim ilgi görmüşlerdir. Böcek ilaçları uygulamalarda gerekli koruyucu önlemlerin alınmaması durumunda ilaçları akut ve kronik toksik etkilerinin ortaya çıkaracağı bildirilmişlerdir. Günümüzde ise dış ülkelerde pestisit kaynaklı zararların en aza indirgenmesi hususunda gerekli önlemleri, tedbirler alınmakta, bizim yurdumuzda ise bu konuya gereken önemin ne yazık ki verilmediği yapılan araştırmalarla ortaya çıkmaktadır. En son gelişen teknolojiyle bütün insanlarla kullanılan böcek ilaçlama uygulamasında halk sağlığını tehlikeye atmaması için Başakşehir İlaçlama temiz, titiz ve güvenilir bir şekilde kural ve kriterlere uygun olarak gerekli hizmete profesyonel olarak sizlerle paylaşıp sorunlarınızı ve isteklerinize olumlu şekilde cevap vererek kalıcı çözümler sağlayabilmektedir.

 

Kene, kırkayak, güve vs. böceklerin insan sağlığına etkilerini ve özelliklerini kısaca açıklayacak olursak kene; kırmızı, kahverengi, yassı oval bir parazittir. Kan emerek büyür, çimenlerde, halılarda, hayvan barınma yerlerinde barınırlar. Yıllar önceden bilinen kene önceden zarar vermeyen sadece hayvanlarda görülen bir böcekti. Ama günümüzde evlerimize kadar giren ve ölümlere nende olan bir böcek halini almıştır. Kırım Kongo Kanamalı ateşi virüsü bulaştırarak ölümlere neden olmuştur.

Yorum Yap
0 Yorum yapan