Bahçelievler Böcek İlaçlama Şirketleri

Bahçelievler Böcek İlaçlama Şirketleri

Bahçelievler İlaçlama firmamız olarak amacımız her zaman siz müşterilerimizin insan sağlığını tehdit eden her türlü haşereden ve bulaştırdıkları, taşıdıkları bütün hastalıklardan dolayı birçok kayıplara sebebiyet veren haşerelerden sizleri kurtarmak isteriz. Özellikle fareler ve hamam böcekleri insanların yaşam alanlarında bulunduklarından birçok hastalığa neden olmaktadırlar. Kendi imkanlarınız ile bu böcek ve kemirgenlerden kurtulmanız mümkün değildir. Eskiden fareleri kapana sıkıştırıp öldürme yöntemi kullanılırdı. Ama artık bu yöntem çok basitleşti. Artık fareler bu kapanlara yaklaşmıyor bile. Çünkü çok zeki kemirgen türlerinden biridir. Kandırması zordur. Fareler özellikle yaşadıkları alanlar bakımından birçok hastalık taşırlar. Fare dünyanın her yerinde her ortamında bulunan kemirgenlerdendir.

 

Fareler hem tehlikeli hem de tiksinçlerdir. Aslında fareler diğer haşerelerin çoğu böcek ve omurgasız hayvanlardan farklılardır. Çünkü onlar omurgalı ve her yerden geçebilen bir kemirgendir. Farelerin insanların besinlerine ortak olduğunun da altını çizmekte fayda vardır. Fareler aç kaldıklarında ya da soğuk havalarda ev içerisine, evin herhangi bir tarafını kemirip geçeceği alan kadar açıp girerler. Kuyruğunun sığdığı her yerden geçebilmektedirler. Ayrıca aç kaldıklarında, ortamlarında yiyecek bulamadıkları zamanlarda insanlara saldırmaktadırlar. Açlarsa insanların yumuşak dokuları olan ağız, kulak ve burunlarını yemeye çalışırlar.

Birçok hastalığa sebep olan bu hayvan yiyeceklere bıraktıkları salyalarından da veba, kuduz, şap, fare ısırığı, tifüs salmonella virüsü gibi hastalıklar bulaştırmaktadırlar. Bursa ilaçlama kemirgen hayvanlardan sizi gerekli ilaçlama yöntemi yaparak kurtarabilmektedir. Bahçelievler ilaçlama ekibi sizlere ikinci kez ilaçlama gerektiği konusunda bilgi vereceklerdir. İkinci kez ilaçlama yapılmasının sebebi kemirgen ve böceklerden bir kere ilaçlama yapılarak kurtulması mümkün değildir. Fareler 10’dan fazla yavru bırakmaktadır. Bunlara müdahale edilmesi gerekir. Bahçelievler İlaçlama böceklerin, kemirgenlerin daha fazla çoğalmasını engellemektedir. Evinizde gördüğünüz böcek ya da böceklerin hangisi olduğunu bize söylemeniz gerekmektedir. Çünkü her türlü böcek için farklı ilaçlama yapılmaktadır. Kokulu, kokusuz ve jel şeklindedir. Bu ilaçlamalar sağlığınıza ve evcil hayvanlarınıza zarar vermemektedir. Bahçelievler ilaçlama ev içerisinde korumanız gereken yiyecek, çocuk oyuncakları vs. gıda ve eşyalarınızı korumanızı söyleyeceklerdir. İlaçlama adı altında yanlış ilaçlama yapan şirketlerden uzak durmanızı öneririz. Çünkü amaç ilaçlama yapmak değil sizin sağlığınıza zarar vermektir. Dalgınlığınıza gelip kabul ettiğinizi varsayalım. Böceklerden kurtulamazsınız, sağlığınızı riske atarsınız. Evcil hayvanınız varsa onunda ölümüne sebebiyet verirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz ve daha fazla zaman kaybetmemeniz gerekmektedir.

Aklınıza takılan bütün sorularda size yardımcı olabiliriz. Bahçelievler İlaçlama ekibine soracağınız sorular cevapsız kalmayacaktır. Bize güvenebilirsiniz. Sağlığınızı korumak ve de bu hastalıklardan korunmak için sadece fare değil bütün haşereler için Bahçelievler İlaçlama işin ciddiyetinde olup Sağlık bakanlığı onaylı ürünlerimiz, İlaçlama yapan işin eğitimini almış elemanlarıyla kaliteli hizmetiyle sizlere hizmet sunmakta, ilaçlama esnasında kesinlikle ilaçlara elle temas edilmemekte, ilaçlama periyodik yapılmaktadır. İlaçlama sonrasında Bahçelievler İlaçlama firmasından mutlaka ilaçlama ile ilgili bilgi ve belgelerinizi almayı unutmayınız.

Yorum Yap
0 Yorum yapan